Świetlica

Wyniki konkursu plastycznego dla klas I-III pt. ,,Morskie Krajobrazy"

Wyniki konkursu plastycznego dla klas I-III pt. ,,Morskie Krajobrazy"

Wyniki konkursu plastycznego dla klas I-III pt. ,,Morskie Krajobrazy" zorganizowanego przez wychowawców świetlicy:

I MIEJSCE:                                                                         

Frelek Stanisław kl. I B                

Chwedoruk  Lena kl. IC 

Gajewska Diana kl. II B                       

Markowski Jakub kl. II C

Patralska Alicja kl. III C

Górecka Łucja kl. II B

Czytaj dalej...

III edycja „Siedleckiej Świetliczady"

III edycja „Siedleckiej Świetliczady"

27 marca 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach odbyła się III edycja „Siedleckiej Świetliczady” pod hasłem „Klikam z głową, żyję zdrowo”. Organizatorem wydarzenia było Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia w Siedlcach we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3.
W wydarzeniu wzięły udział 3-osobowe drużyny ze świetlic siedleckich szkół podstawowych.  Szkołę godnie reprezentowali: Aleksander Pluta z kl. 1d, Kinga Żochowska z kl. 2d oraz Dawid Żochowski z kl. 3b.

Czytaj dalej...

Dzień Kobiet w świetlicy

Dzień Kobiet w świetlicy

 Malarstwo wywiera pozytywny wpływ na rozwój dzieci, aby przybliżyć uczniom świat sztuki, w naszej świetlicy odbył się cykl tygodniowych zajęć z okazji Dnia Kobiet pod hasłem ,,Będę malarką".

Czytaj dalej...

Dzień Kobiet pod hasłem "Będę malarką" - spotkanie z malarką

Dzień Kobiet pod hasłem "Będę malarką" - spotkanie z malarką

W ramach obchodów tegorocznego Dnia Kobiet pod hasłem "Będę malarką" w świetlicy odbyło się spotkanie z p. Patrycję Czabaj-Sikorską nauczycielką plastyki w naszej szkole, malarką, rzeźbiarką, przedstawiającą swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Była to okazja, do bliższego poznania artystki, jej warsztatu pracy oraz doskonały sposób na poobcowanie ze sztuką.

Czytaj dalej...