W piątek, 26 czerwca 2026 roku, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęła się ona Mszą Świętą, którą w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły odprawił ksiądz Piotr Grzebisz w Parafii Bożego Ciała w Siedlcach....>> film

