Świetlica

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

Główne zadania świetlicy

  1. Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom przed lekcjami i po lekcjach.
  2. Kształcące i wychowawcze organizowanie uczniom czasu wolnego.
  3. Rozwijanie zainteresowań.
  4. Indywidualna pomoc w odrabianiu lekcji
    Informujemy, że od 11 marca 2024r. do  3 czerwca 2024r. będzie się odbywała rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025.

         Publikujemy dokumenty przydatne przy zapisach:
         Regulamin rekrutacji.
         Harmonogram rekrutacji
         Karta zapisu dziecka do świetlicy
         Oświadcznie osoby upoważnionej do odbioru dziecka

Czytaj dalej...

Nasze sukcesy w konkursach plastycznych

Nasze sukcesy w konkursach plastycznych

Pola Kurowska z kl. III C zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ( X edycja) pt. "Moje ulubione zwierzę" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Morcinka w ZSP w Gierałkowicach. Jej praca została zaprezentowana na wystawie. Iga Fiuk z kl. IIC otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Majowa łąka" zorganizowanym przez świetlicę w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  

Gratulujemy!

Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Dzień Dziecka pod hasłem ,,Wyprawa na safari"

Dzień Dziecka pod hasłem ,,Wyprawa na safari"

Podczas tegorocznego Dnia Dziecka w świetlicy odbyliśmy wspólną wyprawę na safari, w głąb afrykańskiej przyrody. W ramach tygodniowych, tematycznych zajęć dzieci poznały Afrykę: jej położenie na mapie świata, przyrodę, zwierzęta i mieszkańców. Zajęcia łączyły elementy edukacji przyrodniczej, zabaw ruchowych, muzycznych i plastycznych. Dzieci dowiedziały się również, że wielu gatunkom zwierząt żyjących w Afryce grozi wyginięcie, dlatego ważna jest ochrona całej przyrody. Był to ciekawy cykl zajęć pobudzjących zainteresowania przyrodnicze, zachęcające do podróżowania i poznawania nowych kontynentów.

Czytaj dalej...

XXV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

XXV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach tegorocznej akcji pod hasłem ,,Czytanie - mądrość - siła" odbyło się w naszej świetlicy głośne czytanie książek przez nauczyciela biblioteki szkolnej p. Anetę Skwierczńską,  rodziców, dziadków oraz wychowawców świetlicy. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Czytaj dalej...