Nasze sukcesy w konkursach plastycznych

Pola Kurowska z kl. III C zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ( X edycja) pt. "Moje ulubione zwierzę" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Morcinka w ZSP w Gierałkowicach. Jej praca została zaprezentowana na wystawie. Iga Fiuk z kl. IIC otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Majowa łąka" zorganizowanym przez świetlicę w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.  

Gratulujemy!

 

(1)

(1)

(2)

(2)

(3)

(3)

(4)

(4)

(5)

(5)

 

Powrót na górę