XXV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach tegorocznej akcji pod hasłem ,,Czytanie - mądrość - siła" odbyło się w naszej świetlicy głośne czytanie książek przez nauczyciela biblioteki szkolnej p. Anetę Skwierczńską,  rodziców, dziadków oraz wychowawców świetlicy. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

 

(1)

(1)

(2)

(2)

(3)

(3)

(4)

(4)

(5)

(5)

(6)

(6)

(7)

(7)

Powrót na górę