W ramach tegorocznej akcji pod hasłem ,,Czytanie - mądrość - siła" odbyło się w naszej świetlicy głośne czytanie książek przez nauczyciela biblioteki szkolnej p. Anetę Skwierczńską, rodziców, dziadków oraz wychowawców świetlicy. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

