W piątek, 26 czerwca 2026 roku, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęła się ona Mszą Świętą, którą w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły odprawił ksiądz Piotr Grzebisz w Parafii Bożego Ciała w Siedlcach....>> film
Po Eucharystii uczniowie klas starszych uczestniczyli w akademii, która rozpoczęła się o godzinie 9.30. Był to czas pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień, a także okazja do wręczenia nagród i świadectw z wyróżnieniem. Głos zabrał Dyrektor szkoły, który podsumował mijający rok szkolny, podziękował całej społeczności szkolnej za wspólną pracę oraz życzył uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Akademię dla klas VI–VIII przygotowali uczniowie z klas 8a, 8b, 8c oraz nauczyciele: p. Barbara Jaskólska, p. Ewa Kołodziejak, p. Agnieszka Przybysz, p. Ilona Prokopiuk, p. Danuta Sowińska a piękną oprawę plastyczną wydarzenia stworzyła Pani Patrycja Sikorska i p. Magdalena Jaciuk.
O godzinie 11.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas II–III. Młodsi uczniowie również zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, wzruszając publiczność pięknymi występami. Akademię przygotowały Panie: Milena Żegunia, Weronika Szalej- Michalak , Bożena Szoplik, Marzena Latoch, Jolanta Kielak, Dorota Kowalczyk.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólnie przeżyty rok.
Życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

