XXI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

Nasza szkoła zakończyła udział w XXI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, rekomendowanego przez MEN i przystąpiła do kolejnej już XXII edycji tego programu. Insta.Ling to strona www do skutecznej nauki słówek wykorzystywana w naszej szkole, aby wspierać naukę języka angielskiego i niemieckiego. Nasi uczniowie znakomicie wykorzystują zasoby tej platformy. Z zaangażowaniem przyswajają słownictwo, co jest podstawowym elementem nauki języka obcego. Poprzez systematyczną pracę podnoszą kompetencje językowe. Potwierdzeniem efektywności nauki uczniów i pracy nauczycieli jest otrzymanie Certyfikatu Jakości Kształcenia dla Szkół oraz Złotych Certyfikatów Jakości Kształcenia Języka Angielskiego i Niemieckiego dla nauczycieli biorących udział w tej innowacji pedagogicznej.
Insta.Ling - skuteczna nauka słówek (instaling.pl)

Mariola Janiak

Aneta Protasiuk