O B I A D Y

Informacja dotycząca alergenów...>> PDF

uwaga

Regulamin stołówki...>> PDF

Opłata za obiady dla uczniów za kwiecień   2024r. wynosi 90 zł- 20 obiadów.

Proszę o dokonywanie przelewów do 29 marca 2024r.

Płatność za obiady należy regulować przelewem:

Rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10,
08-110 Siedlce

ING. Bank Śląski 51 1050 1953 1000 0023 5335 5635

Zasady dokonywania przelewów

karta stolowka
 Elektroniczna karta abonamentowa - wydawana jest bezpłatnie. Uczniowie klas I otrzymają kart w pierwszym tygodniu roku szkolnego. W przypadku zgubienia karty rodzic ponosi koszt nowej karty.

Ważne wykrzyknik wywiadowka

Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej  w przedostatnim dniu  miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem ( nie dotyczy opłat za styczeń). Przelewy, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek, z którego zostały przelane.

Rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10,
08-110 Siedlce

ING. Bank Śląski 51 1050 1953 1000 0023 5335 5635

Zasady:

• Dziecko lub rodzic zgłasza się do Pani intendentki lub do księgowości z dowodem przelewu (wydruk z systemu bankowego).
  • Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej w przedostatnim dniu miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem. Pieniądze, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek z którego zostały przelane.
  • Przed dokonaniem przelewu, w przypadku jeżeli w poprzednim miesiącu były odpisy obiadów, rodzic powinien ustalić telefonicznie ilość odpisów (tel. 25 7943669)
  • W tytule płatności należy wpisać np. Za obiady Jan Nowak klasa III b. Jeżeli obiady będą opłacane nie za wszystkie dni w tytule płatności należy wpisać które dni powinny być odliczone.

np. Obiady kwiecień , Jan Nowak III b  bez  15

• Odpłatność za I obiad wynosi 4,50 zł
  • Przelew powinien stanowić iloczyn ilości obiadów przez kwotę 4,50  (po uwzględnieniu odpisów z poprzedniego miesiąca)

warzywa